KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193474
nr 1419 3474
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Dam i päls. Signerad, akvarell, 31x21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:40:54
300 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman